Загроза для суспільства. Мільярдер Джордж Сорос публічно розкритикував Facebook і Google

26 січня 2018, 12:58

Виступаючи на обіді на Всесвітньому економічному форумі в Давосі у четвер, Джордж Сорос назвав Facebook і Google "загрозою" для суспільства.

Мільярдер закликав до посилення державного регулювання обох компаній, пише Mashable.

"Інтернет-монополії не мають ні волі, ні бажання, щоб захистити суспільство від наслідків своїх дій. Вони нахабно вбудовують в свої послуги залежність. Це може бути дуже шкідливо, особливо для молоді. Є подібності між інтернет-платформами та азартними іграми", - заявив бізнесмен.

Відео дня

Крім того, на його думку, Facebook і Google створюють "монополію на свободу людей", оскільки "Сила уваги людей все більше і більше концентрується в руках декількох компаній". Сорос вважає, що ці компанії "впливають на думки і поведінку людей без їхнього відома".

"Ці компанії часто сприяли лібералізації та інноваціям. Однак у світлі того, що Google і Facebook стали монополіями, більш потужними, ніж будь-коли, вони перетворилися на перешкоди для інновацій і створили масу проблем, які ми починаємо усвідомлювати тільки зараз", - наголосив мільярдер.

Сорос також зазначив, що аудиторія соціальної мережі Facebook за перші 8,5 років її існування виросла до 1 млрд осіб, при цьому приблизно за наступні чотири роки збільшилася вдвічі.

"За таких темпів менш ніж за три роки для Facebook не залишиться людей для залучення", - додав він.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X