Заборона не допоможе. Facebook стежить за користувачами навіть після відключення дозволів

19 грудня 2018, 11:37

Відключення геолокації в додатках Facebook не допомагає припинити стеження за користувачем соцмережі.

При цьому для відстеження Facebook використовує IP-адреси, повідомляє Gizmodo.

Американська журналістка Олександра Королова з'ясувала це, коли відключила доступ Facebook до свого розташування усіма можливими способами, але продовжувала бачити рекламу на основі розташування в Facebook. Це було особливо тривожно для Короловой, оскільки вона вивчала шкоду, який виходить від реклами в Facebook для приватного життя.

Відео дня

Королова подумала, що Facebook має отримувати інформацію про її місцезнаходження з IP-адрес, з яких вона входила в систему, і які, за словами Facebook, збираються з метою безпеки. Цікаво, що представники Facebook підтвердили, що це саме те, що вони роблять, і що соцмережа вважає це абсолютно нормальним.

"Facebook не використовує дані Wi-Fi для визначення вашого місця розташування для реклами, якщо у вас відключено служби визначення місцезнаходження. Ми використовуємо IP і іншу інформацію, таку як реєстрація і поточне місто з вашого профілю. Ми пояснюємо це людям, зокрема на нашому сайті", - сказав представник Facebook по електронній пошті.

У Facebook вважають, що IP-адреса - це грубе наближення місця розташування, яке можна використовувати. Щоб уникнути цього, ви можете припинити використовувати додаток Facebook на своєму телефоні (де IP-адреси, як правило, більш точно зіставлені) або використовувати VPN при вході в Facebook.

"Ми використовуємо розташування на рівні міста і поштового індексу, яке ми збираємо з IP-адрес та іншої інформації, такої як інформація про реєстрацію та поточномуе місто, з вашого профілю, щоб гарантувати, що ми надаємо людям хороший сервіс", - сказав представник Facebook по електронній пошті.

Додамо, не так давно Facebook запатентувала додаток під назвою Offline Trajectories (Автономні траєкторії), нову технологію, яка може передбачити ваші маршрути пересування. Технологія буде працювати, використовуючи ваші попередні дані, а також дані інших людей, щоб вгадати ваше наступне місце розташування.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X