За підсумками 2018 року Huawei обжене Apple - прогноз

27 грудня 2018, 13:13

Компанія Huawei готова перевершити продажі iPhone за підсумками року, щоб посісти друге місце на світовому ринку смартфонів.

Раніше Huawei обійшла Apple в світових продажах смартфонів за квартал, але це буде перший випадок, коли Huawei перевершить Apple з продажу смартфонів за весь рік, говориться в статті економічного видання Nikkei Asian Review.

Відео дня

Китайська телекомунікаційна компанія значно збільшила продажі в Китаї, Європі та Африці в цьому році і вже досягла більш ніж 30% зростання світових продажів у порівнянні з 153 мільйонами, проданими в 2017 році. Серія P20, оснащена високопродуктивними камерами і розроблений з німецькою Leica, була особливо популярною.

За даними International Data Corp, в 2017 році Huawei контролювала 10,4% світового ринку смартфонів, відставши від Samsung Electronics на 21,6% і Apple на 14,7%. Але китайська компанія посіла друге місце після Samsung спочатку в квітні-червні, а потім випередила Apple ще в липні-вересні. При цьому Apple відвантажила 215,8 млн одиниць в 2017 році.

Проте, арешт топ-менеджера в Канаді поставив Huawei в центр торгової війни між США і Китаєм. Країни і компанії по всьому світу ухиляються від комунікаційного обладнання під цим брендом, і продажі смартфонів Huawei, як очікується, постраждають в 2019 році.

Австралія, Великобританія і Нова Зеландія приєдналися до США у виключенні обладнання Huawei зі своїх мереж мобільного зв'язку 5G наступного покоління. А на початку цього місяця Японія фактично заборонила Huawei і ZTE укладати урядові контракти.

Таким чином, поставки смартфонів Huawei можуть знизитися в 2019 році. При цьому очікується, що світові поставки смартфонів в цілому будуть падати другий рік поспіль.

Раніше НВ повідомляло, що компанія Huawei випустить спеціальні версії Mate 20 Pro і Nova 4, які присвячені рекордним 200 мільйонам телефонів, проданих в 2018 році. Рекорд був досягнутий незважаючи на дуже невелику кількість телефонів, що поставляються на ринок США, де Huawei вважається загрозою національній безпеці.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X