За наводкою Facebook понад тисячу данських підлітків звинуватили в розповсюдженні дитячої порнографії

16 січня 2018, 10:00

1004 молодих жителя Данії можуть опинитися на лаві підсудних за звинуваченням у поширенні порнографічних матеріалів.

За даними правоохоронців, підозрювані поширювали відео сексу двох 15-річних школярів, обмінюючись ним в месенджері Facebook, пише BBC.

Спочатку адміністратори Facebook переконалися, що ролик був загальнодоступним і повідомили про це владі США. Потім інформація була відправлена ​​через Агентство Європейського Союзу зі співробітництва правоохоронних органів (Європол) в данську поліцію, яка ініціювала власне розслідування під назвою Umbrella.

Відео дня

При цьому вік згоди в Данії становить 15 років, але данська поліція переконана, що обмін таким роликом в Facebook можна вважати незаконним поширення дитячої порнографії.

"Це дуже велике і складне питання, потрібно багато часу, щоб дослідити його. Не в останню чергу - через велику кількість підозрюваних. Ми поставилися до цієї справи дуже серйозно, оскільки воно має серйозні наслідки для тих, хто бере участь в поширенні подібних матеріалів. І це повинно бути зупинено", - сказав поліцейський інспектор Лау Тигесен з провінції Північна Зеландія. Його слова передає Mashable.

В цілому у цій справі проходять 1004 особи. За даними поліції, вони обмінювалися порнороликом в месенджері восени минулого року. Деяким підозрюваним вже виповнилося 18 років, тому в поліцейські дільниці їх викликали особисто. Підлітки віком до 18 років були повідомлені через батьків.

У разі визнання провини підозрюваним загрожує умовний тюремний термін приблизно на 20 днів. Також, якщо їх визнають винними, вони на 10 років виявляться в списку людей, викритих в розповсюдженні дитячої порнографії.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X