Із Google. Apple знайшла людину, яка займеться штучним інтелектом

22 грудня 2018, 12:55

Компанія Apple оголосила, що Джон Джаннандреа був призначений старшим віце-президентом зі стратегії машинного навчання та штучного інтелекту.

У квітні 2018 року його перейшов на роботу в Apple з компанії Google, де обіймав посаду старшого віце-президента, пише Apple Insider.

"Джон почав працювати в Apple, і ми дуже раді, що він став частиною нашої виконавчої команди. Машинне навчання та ШІ важливі для майбутнього Apple, оскільки вони докорінно змінюють спосіб взаємодії людей з технологіями і вже допомагають нашим клієнтам жити краще. Нам пощастило, що Джон, лідер в галузі ШІ, направляє наші зусилля", - сказав генеральний директор Apple Тім Кук.

Відео дня

Тепер Джаннандреа курирує стратегію штучного інтелекту і машинного навчання у всіх продуктах і послугах Apple, а також розробку технологій Core ML і Siri.

До свого квітневого найму Джаннандреа був пов'язаний з Apple. Його рання робота зі штучним інтелектом була зроблена в відділенні Apple General Magic в середині 90-х, до переходу в Netscape.

Джаннандреа приєднався до Google в межах угоди з придбання проекту Metaweb в 2010 році. Зрештою Google включив продукт Metaweb в свої результати пошуку, але придбання значно розширило пул талановитих фахівців зі штучного інтелекту Google. Пізніше інженер над ініціативою Google з управління автомобілем на додаток до своїх обов'язків в пошуковому бізнесі Google.

"Комп'ютери неймовірно потужні, але вони також досить тупі, і я думаю, що нам потрібно багато працювати, щоб змусити їх реалізувати потенціал, який у них є, і це означає, що потрібно вчити їх бути розумнішими. Технології повинні розширювати людський інтелект, а не замінювати його", - сказав Джаннандреа в вересневому інтерв'ю.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X