YouTube змінює правила перегляду реклами в роликах

28 серпня 2018, 09:05

Сервіс YouTube оголосив про великі зміни для авторів каналів, які зможуть розміщувати у себе рекламу, яка не відключається.

Довжина таких рекламних роликів становитиме 15-20 секунд, повідомляє Mashable.

Реклама на старих роликах, яку можна пропустити після 5 секунд перегляду, стане такою, яку не можна пропустити за замовчуванням. Це станеться автоматично і навіть в тому випадку, якщо творцям контенту невідключувана реклама раніше була недоступна. Якщо автори контенту хочуть, щоб їх глядачі все ще могли пропускати рекламу у відео, їм необхідно змінити налаштування вручну.

Відео дня

У відеоролику, який розповідає про нововведення, YouTube вказує, що рекламодавці платять більше грошей за рекламу без можливості пропуску, що, в свою чергу, означає більше грошей для творців контенту, які додають в свої ролики ці оголошення.

У відповідь на прохання про коментар представник YouTube лише вказав Mashable на сторінку підтримки, в якій детально описується, як творці можуть контролювати кілька типів реклами. Через Adsense вони можуть блокувати певних рекламодавців, а також цілі категорії оголошень. Про оголошення, які не можна пропустити, на станиці підтримки згадок поки немає.

Ймовірно, відеоплатформа Google хоче не тільки примножити власні доходи від реклами, але і підштовхнути користувачів до переходу на новий платний сервіс YouTube Premium.

Оголошення, які не можна пропустити, для всіх творців відеоконтенту почнуть розгортати вже на наступному тижні.

Показати ще новини
Радіо НВ
X