Нова функція Youtube допоможе батькам контролювати, що дивляться їхні діти

24 лютого 2021, 17:29

Youtube запускає функцію «контрольований досвід» — вона має допомогти батькам управляти контентом, який зможуть знаходити їхні діти на платформі.

Ця функція підійде для батьків тих дітей, які вже занадто дорослі, щоб дивитися Youtube Kids, але при цьому ще занадто малі, щоб отримати повний доступ.

Розробники в своєму блозі відзначають, що фільтри допоможуть батькам поступово знайомити своїх старших дітей з контентом і функціями за межами програми YouTube Kids. Зараз функція з'явиться в ранньому бета-доступі, яка "в найближчі місяці" стане доступна більшій кількості користувачів.

Відео дня

Батьки можуть вибрати одну з трьох категорій, які дадуть дитині доступ до певного контенту.

Youtube
Фото: Youtube

Рівень "Дослідження" підходить для дітей 9-13 років. Компанія уточнює, що на цьому рівні діти зможуть дивитися «відеоблоги, навчальні посібники, ігрові відео, музичні кліпи, новини, освітній контент і багато іншого».

"Побачити більше" — для дітей старше 13 років. Тут немає точного визначення, що саме зможе дивитися дитина — компанія пише, що на рівні "буде більш широкий спектр відео, а також прямі трансляції для вищезазначених категорій".

«Більша частина YouTube» включає в себе весь контент, крім того, який відзначений віковими обмеженнями (21+). Категорія міститиме «делікатні теми, які можуть підходити тільки для підлітків старшого віку».

Контрольований досвід YouTube як і раніше є системою, заснованою на введені користувачем, перевірці людиною і машинному навчанні. Компанія відзначає, що як мінімум відразу після запуску функція «можливо буде робити помилки». Тим не менш, це краще, ніж нічого — батьки все одно зможуть дати своїй дитині свободу у виборі відео, при цьому будучи впевненими, що вона не потрапить на "занадто вразливі" відео.

Показати ще новини
Радіо НВ
X