Війна за ваші вуха. Що таке YouTube Music та чи пора прощатися з музичним сервісом Apple - фото
НВ Преміум

Війна за ваші вуха. Що таке YouTube Music та чи пора прощатися з музичним сервісом Apple

14 травня 2020, 21:00

Розбираємося, чим є оновлений сервіс YouTube Music, який став наступником Google Play Music, і чи зможе він конкурувати з Apple Music

Компанія Google анонсувала закриття застосунку Google Play Music, на зміну якому прийшов YouTube Music. Деякі експерти прогнозують швидкий успіх оновленого сервісу і кажуть про його перевагу над Apple Music.

Для багатьох українських користувачів передплата різних онлайн-сервісів перестає бути чимось незвичайним.

Відео дня

Так, піратські сайти, торент та інші нелегальні платформи досі залишаються основним способом споживання контенту в мережі для багатьох людей. Але тепер все частіше можна зустріти користувачів, які купують передплату на Netflix або проплачують свої акаунти у відеоіграх.

Крім того, роль тут відіграє зовсім принципове використання тільки легального контента: передплата дозволяє отримати доступ до ексклюзивних фільмів, серіалів або музики в хорошій якості і, головне, отримати його набагато раніше, ніж ці файли можуть з'явитися в розпорядженні піратів.

Проблема існує хіба що з вибором відповідного вам застосунку, адже останнім часом розвелося дуже багато стримінгових сервісів на будь-який смак, і всі вони пропонують дуже схожі послуги.

Наприклад, в екосистемі Google гряде чергове переформатування: компанія заявила про швидке закриття застосунку Play Music (який починався просто як Google Music), і назвала його наступника — YouTube Music.

У чому суть такої рокіровки та чи зможе оновлений стримінговий сервіс конкурувати з Apple Music — розбираймося разом.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Діліться матеріалом
Радіо НВ
X