Простіше нікуди. Як зменшити розмір картинки

18 лютого 2020, 03:39
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Як зменшити розмір фото або формат картинки? Пропонуємо найпростіші способи, які не заберуть багато часу.

Зменшити розмір картинки може знадобитися при завантаженні зображення на сайт або при відправці поштою, а деякі jpg-файли займають досить багато місця. Існує безліч способів, як зменшити розмір, формат чи вагу картинки. Пропонуємо три найдоступніших - за допомогою програми Paint/Preview, Adobe Photoshop або онлайн-сервісу. 

Відео дня

Отже, як зменшити фото або змінити формат картинки:

1. За допомогою програми Paint/Preview

Це найпростіший спосіб, так як Paint встановлено в Windows, а значить з імовірністю 99%, програма є на вашому комп'ютері. За допомогою Paint можна зменшити невелику кількість фото, але якщо файлів дуже багато, це займе досить часу.

Для цього потрібно вибрати на комп'ютері Пуск - Стандартні - Paint. Далі натиснути кнопку Відкрити - вибрати потрібну картинку на вашому комп'ютері і ще раз Відкрити. Після чого шукаємо на панелі кнопку Змінити розмір - вибираємо пікселі і вводимо потрібні нам цифри. Зберігаємо зображення і вибираємо тип файлу - jpg, png, gif, tiff.

Якщо ви власник Mac, то можете скористатися встановленою програмою Preview. Для цього відкриваємо картинку в додатку і виділяємо мишкою область, яку потрібно вирізати. Далі натискаємо Інструменти (Tools) - Обрізка (Crop) і зберігаємо картинку.

2. За допомогою Photoshop

Adobe Photoshop - графічний редактор, яким користується велика кількість людей. За допомогою цієї програми можна змінити розмір одного фото або великої кількості картинок.

Щоб змінити розмір фото в Photoshop: відкриваємо Adobe Photoshop і заходимо в меню Зображення (Image) - Розмір зображення (Image size).

За схожим принципом з Photoshop працює і програма Adobe Lightroom, за допомогою якої можна одночасно обрізати багато зображень.

3. За допомогою онлайн-сервісу

Цей спосіб дозволяє не користуватися додатковими програмами, а завантажити фото відразу в онлайн-редактор. У таких сервісах є можливість вибрати якість і формат зображення.

Онлайн-сервіси, якими можна скористатися: IMGonline, Iloveimg, Photo-resizer, Imagecompressor, Inettools і багато інших.

Також зменшити картинку можна за допомогою обрізання країв - кадрування. Для цих цілей підійде як Paint, так і Photoshop або онлайн-сервіси.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X