Мрії збуваються. Користувачі виявили простий спосіб дивитися відео на YouTube без реклами

12 червня 2020, 22:15
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Реклама при перегляді відео на YouTube дуже дратує. Як її відключити? Виходів може бути кілька. І сьогодні в інтернеті з’явився новий — можливо, найпростіший з них.

Найдостойніший в усіх відношеннях варіант відключити рекламу на YouTube - це покупка преміальної підписки.

Таким чином, ви стаєте привілейованим користувачем YouTube. У тому числі ви зможете дивитися відеоролики без нав'язливої реклами. При цьому всі правовласники відео і ті, хто вкладає час, зусилля і гроші в створення цікавих роликів, які не будуть в образі.

Відео дня

YouTube сам розрахується з ними. Саме цей варіант не викликає питань у тих, хто генерує контент на YouTube.

Варіант номер два вже має на увазі більше компромісів. Ви можете використовувати блокувальники реклами (найвідоміший з них - AdBlock) або ж користуватися браузером з вбудованим блокувальником (наприклад, Opera).

Незважаючи на те, що цей варіант викликає праведний гнів у авторів відео на YouTube, він не є нелегальним або забороненим.

По суті, це питання вашого морального вибір і тільки.

Якщо ви вважаєте, що маєте право позбавляти правовласників доходів заради власного задоволення дивитися відео без реклами, то AdBlock - те, що потрібно.

Однак, не можна не згадати про те, що блокувальники реклами уповільнюють роботу браузера, особливо на старих і слабких комп'ютерах. Особливо, якщо в блокувальнику вибрано велику кількість фільтрів.

Саме для таких випадків є ще одне рішення з видалення реклами в YouTube, яке недавно спливло на просторах соціальної мережі Reddit.

Воно дуже просте, не вимагає хакерських навиків, а також установки будь-якого софта, включаючи розширення для браузера.

Все, що потрібно зробити після того, як ви відкрили потрібний вам ролик, це вписати в адресному рядку браузера точку після .com - головне, пам'ятати, що точка повинна стояти відразу перед символом /.

Після цього потрібно натиснути Enter і перезавантажити сторінку. Реклама у відеоролику буде відключена.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X