Як Honor у Huawei. Redmi від Xiaomi стає незалежним брендом

3 січня 2019, 12:07

Компанія Xiaomi випустить новий смартфон з 48-мегапіксельною камерою в січні 2019 року. Однак, модель представлять під окремим брендом Redmi.

Запуск смартфона відбудеться 10 січня і з виходом нового телефону Redmi стане незалежним брендом, пише GizmoChina .

Тінь під словом Redmi на постері ясно вказує на те, що 10 січня компанія випустить смартфон Redmi з 48-мегапіксельною камерою. Зображення не містить ніяких інших подробиць про характеристики майбутнього 48-мегапіксельного телефону з камерою Redmi.

Відео дня

Також на постері є слова "нового незалежного бренду", які дають зрозуміти, що Xiaomi виділяє бренд Redmi, щоб зробити його незалежним, як Honor у Huawei.

Генеральний директор Xiaomi Лей Цзюнь пояснює, що головна причина поділу брендів Mi і Redmi - це фокус на різні гаджети. У той час як бренд Redmi орієнтований на недорогі смартфони, бренд Mi орієнтований на високоякісні пристрої. Крім того, пристрої Redmi в основному продаються через платформи електронної комерції, в той час як пристрої Mi будуть продаватися через магазини.

Крім того, відділення бренду Redmi також буде вигідно бренду Mi, враховуючи, що компанія зможе зосередитися на ньому більше. Завдяки цьому у компанії тепер є три марки смартфонів, кожен з яких обслуговує певний сегмент: Mi для телефонів преміум-класу, Redmi для бюджетних телефонів і Poco для телефонів "преміум-класу за доступною ціною".

Стратегія, прийнята Xiaomi, аналогічна стратегії, прийнятої Huawei. У той час як Huawei фокусується на високоякісних телефонах, її суббренд Honor зосереджений на створенні бюджетних телефонів. Oppo також запустила новий бренд Realme в минулому році, але через пару місяців бренд відокремився від своєї материнської компанії, щоб працювати незалежно.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X