Xiaomi готується купити виробника екшн-камер GoPro

13 квітня 2018, 12:23

Акції американського виробника екшн-камер GoPro підскочили на 8,8% після появи повідомлень про готовність Xiaomi придбати бізнес GoPro.

Головний виконавчий директор GoPro Нік Вудман сказав, що він відкритий для угоди, повідомляє агентство Bloomberg.

За словами Вудмана, на початку цього року його компанія найняла інвестиційний банк JPMorgan Chase & Co., представники якого порадили йому подумати над можливим продажем активів.

Відео дня

GoPro може потенційно отримати мільярд доларів, запевняють аналітики, виходячи з ціни, яку Hewlett Packard заплатив за бренд Palm. Хоча представники Xiaomi розглянули пропозицію, вони не хочуть переплачувати, повідомляє Bloomberg з посиланням на власні джерела.

У 2014 році, коли GoPro стала публічною компанією, її ринкова вартість оцінювалася в $10 мільярдів. Однак протягом останніх кількох років компанія зіткнулася з великими фінансовими труднощами. Зараз компанію оцінюють приблизно в $761 мільйон.

Після появи новин про можливу купівлю GoPro компанією Xiaomi акції першої почали рости. Аналітики кажуть, що покупець може використовувати бренд GoPro та патенти компанії.

Нагадаємо, в березні 2018 року генеральний директор компанії Xiaomi Лей Цзюнь повідомив, що смартфони бренду можуть з'явитися на ринку США протягом найближчого року. Компанія, яку називають "китайською Apple", вклала значні кошти в купівлю патентів, щоб юридично підготуватися до виходу на цей ринок.

Показати ще новини
Радіо NV
X