Дим без вогню. Кого налякає смартфон Microsoft з подвійним екраном

3 липня 2018, 12:03

Внутрішній документ Microsoft відкрив інтернету дизайн і деталі нового мобільного девайса. У разі виходу на ринок – це буде перший пристрій, який відродить кишеньковий ПК.

Видання The Verge через email отримало корпоративний документ Microsoft, в якому були деталі нового кишенькового комп'ютера з розділеним подвійним екраном.

Як повідомляють, пристрій з кодовою назвою Andromeda розробляли понад два роки і він має розмити межі між персональним комп'ютером і смартфоном.

Відео дня

«Це новий кишеньковий пристрій класу Surface, який об'єднує інноваційні апаратні та програмні напрацювання компанії для створення дійсно персонального і багатоцільового комп'ютерного рішення», зазначено в документі Microsoft.

The Verge також пише, що інженерні зразки нового Surface Phone схожі з наявними 3D-моделями пристрою, які раніше створив австрійський дизайнер Девід Бреєр, ґрунтуючись на патентах Micrososft.

Andromeda має отримати спеціальний стилус – цифрове перо, яким можна буде керувати, як комп'ютерною мишкою, коли пристрій повністю розгорнуто або складено перпендикулярно.

Фото: David Breyer

Поки що невідомо якого процесору набуде мобільний комп'ютер Microsoft (Intel або Qualcomm), але точно одне – розробляючи модель Anromeda, компанія сподівається реабілітуватися після провальної історії з Windows Phone.

Якщо проект успішно реалізують, – новий смартфон-комп'ютер має всі шанси взяти свою нішу на ринку. Адже завдяки попереднім пристроям Surface RT і Surface Pro, Microsoft одні з перших представили продукт, який об'єднав планшет з ноутбуком, і дали вектор розвитку для інших комп'ютерних гігантів.

Але, великі шанси і того, що проект може бути скасовано, як це було з планшетом Surface Mini. Тоді в мережі також з'явилася інформація про новий девайс Microsoft, хоча модель так і не була випущена. Після цього, Microsoft все ж підтвердили, що розробка Surface Mini дійсно існувала.

Одна з експертів щодо Microsoft Мері Джо Фолі пише, що, попри викладені у мережу патенти, документи і промальований дизайн, Anromeda не варто очікувати в цьому році або взагалі коли-небудь. Мері Джо Фолі посилається на свої джерела в Microsoft, які говорять, що у компанії поки що немає передумов виходити на ринок з мобільним пристроєм з розділеним екраном.

Важливим є і той факт, що Microsoft не зробили жодної офіційної заяви щодо виходу Andromeda і подібних продуктів найближчим часом або у перспективі.

Журналістка ZDNet також говорить і про природу подібних інформаційних зливів у мережі. Можливо, хтось просто намагається врятувати проект, який незабаром можуть закрити.

Показати ще новини
Радіо НВ
X