Вже завтра. Роскомнадзор попросив суд про негайне блокування Telegram у РФ

12 квітня 2018, 13:10

Російські чиновники просять негайно заблокувати Telegram, хоча розгляд справи про месенджер по суті призначено на 13 квітня.

При цьому ФСБ залучать як третю особу за позовом до месенджеру, передає кореспондент ТАСС із залу Таганського суду Москви.

"Ми заявляємо клопотання про негайне виконання судового рішення про блокування Telegram", - сказав представник Роскомнадзора.

Відео дня

Крім того Федеральна служба попросила суд залучити ФСБ як третю сторону в межах судового позову про блокування месенджера Telegram. Суд задовольнив це клопотання.

Цікаво, що представники Telegram не були присутні на засіданні, але направили на адресу суду клопотання про його перенесення у зв'язку з тим, що адвокат у справі перебуває в службовому відрядженні. Однак це клопотання було залишено судом без задоволення.

Суд почне розглядати по суті позов Роскомнадзора до Telegram про блокування месенджера 13 квітня, повідомила суддя.

Раніше Роскомнадзор дав представникам месенджера 15 діб на те, щоб надати органам безпеки ключі для розшифровки повідомлень користувачів відповідно до законів РФ. Цей термін завершився 4 квітня.

У п'ятницю, 6 квітня, Роскомнадзор повідомив, що направив до суду позов про блокування Telegram. Причиною подачі позову є те, що Telegram не виконав вимоги закону про надання ФСБ ключів для дешифрування повідомлень.

2 квітня керівник міжнародної правозахисної групи Агора, яка представляє месенджер в судах, Павло Чиков повідомив в своєму Telegram-каналі, що представники месенджера повідомили Роскомнадзор про те, що вимоги ФСБ нездійсненні.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X