Все для туристів. Китай може послабити деякі заборони на використання інтернету

25 червня 2018, 14:37

Провінція Хайнань перетворюється на туристичний центр і тому на її території можуть дозволити Twitter, Facebook і YouTube.

Однак, необмежений доступ в інтернет дозволять лише іноземцям, повідомляє Engadget.

Заборона китайської влади на популярні сайти налічує кілька років. У Китаї раніше говорили про послаблення своїх строгих інтернет-правил, але такі обіцянки ніколи не матеріалізувалися. Тепер острівна провінція Хайнань може стати першою, де правила користування інтернетом пом'якшать. Однак джерело не згадує, що послаблення може торкнутися жителів Китаю.

Відео дня

У квітні чиновники країни заявляли, що мають намір перетворити Хайнань в зону вільної торгівлі, яка стане основою для міжнародного туристичного центру. Це частина ширшого плану зі збільшення рівня туризму. Крім доступу до Twitter, Facebook і YouTube туристам обіцяють дозволити використовувати іноземні кредитні карти для доступу в основні визначні пам'ятки.

Влада Хайнань планують збільшувати число туристів на 25% щорічно, щоб досягти до 2020 року показника 2 млн мандрівників.

Нагадаємо, що в 2003 році в містах Китаю вступила в силу заборона на використання багатьох сайтів мережі Інтернет, а також на перегляд багатьох телевізійних програм, які піддаються цензурі. Заборона не діє на території адміністративних областей Гонконг і Макао.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X