Визнав помилку. Білл Гейтс вибачився за комбінацію клавіш Ctrl + Alt + Del

22 вересня 2017, 16:13
На форумі Bloomberg Global Business Біллу Гейтсу довелося вибачатися за не надто зручну комбінацію клавіш перезавантаження системи

Під час форуму засновник і генеральний директор Carlyle Group Девід Рубенштейн попросив засновника Microsoft Білла Гейтса пояснити одну з найбільш дивних функцій операційної системи Windows, пише Fudzilla.

Відео дня

"Чому в Windows для входу і блокування потрібно використовувати три пальці і чи вважаєте ви цю ідею вдалою", - запитав Рубінштейн.

Гейтс вибачився і заявив: "Очевидно, що люди, які беруть участь в розробці, повинні були призначити цю дію на іншу кнопку". Однак Рубінштейн попросив від колишнього глави Microsoft більш докладних пояснень.

"Ви не можете повернутися і змінити дрібниці у своєму житті, не піддаючи інші речі небезпеці. Звичайно, якби я міг внести невелике редагування, я б зробив цю операцію після натискання однієї кнопки", - відповів Білл Гейтс.

Кілька років тому Білл Гейтс розповідав, що спочатку планувалося призначити функцію входу в систему на одну окрему клавішу. Але інженери IBM, які проектували клавіатуру для IBM PC, відмовилися виконувати цю вимогу і придумали комбінацію клавіш Ctrl + Alt + Delete.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X