Витоку не було. У Facebook запевняють, що недавня атака на соцмережу не привела до серйозних наслідків

3 жовтня 2018, 16:35

Компанія заявила, що хакери, раніше які зламали 50 мільйонів акаунтів, не змогли отримати доступ до інших сайтів, де використовується пароль і логін Facebook.

Зокрема, встановлено, що хакери не отримали доступ до даних з Tinder і Airbnb, пише Gizmodo.

"Ми проаналізували доступ третіх сторін в момент виявлення атаки. Це розслідування не знайшло доказів того, що зловмисники зверталися до будь-якої програми за допомогою Facebook Login", - підкреслив віце-президент з управління соціальною мережею Facebook Гай Розен.

Відео дня

У заяві наголошується, що тепер компанія "створює інструмент, який дозволить розробникам вручну виявляти користувачів їх додатків, які могли бути скомпроментовані, щоб вони могли вивести їх з мережі".

Розен в зв'язку з цим порадив компаніям, які створюють програми для соцмережі, користуватися саме тими комплектами для розробки програмного забезпечення, які рекомендує Facebook.

У Facebook ще не уточнили, хто несе відповідальність за атаку, або які дані хакери могли б отримати у цих 50 мільйонів користувачів.

Раніше НВ повідомляло, що соціальна мережа Facebook заявила, що близько 50 млн користувачів постраждали або могли постраждати через уразливість в системі безпеки. Зловмисники використовували вразливість у функції Подивитись як (View As), яка дозволяє користувачам переглядати свою сторінку в Facebook так, як її бачать інші користувачі.

Представники соцмережі запевнили, що уразливість вже ліквідована, а правоохоронні органи повідомлені про те, що сталося. Однак, приблизно 90 млн користувачів довелося заново увійти в облікові записи в Facebook.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X