Засновник криптовалюти Ethereum назвав Путіна особистим ворогом. Раніше він послав Маргариту Сімоньян

29 квітня, 13:40
Бутерин проти Путіна (Фото:cryptoslate.com)

Бутерин проти Путіна (Фото:cryptoslate.com)

Засновник платформи Etherem Віталік Бутерін заявив, що розчарувався в уряді Росії та вважає його своїм ворогом. Як і особисто Володимира Путіна.

28-річний російсько-канадський програміст Бутерін заявив у новому інтерв'ю, що Росія винна у війні на території України.

За його словами, раніше він захоплювався російським урядом на чолі із президентом Путіним. Але тепер влада РФ і особисто Путін стали його ворогами.

Відео дня

«Російський уряд Володимира Путіна тепер є одним із моїх ворогів. Зараз [в Україні — ред.] бомбять міста, мільйони життів та сімей потенційно руйнуються та обриваються, а чудова країна ризикує перетворитися на Сирію», — сказав засновник Ethereum.

Бутерін підтвердив, що спілкувався із Путіним п'ять років тому. Також він зустрічався із віце-прем'єром Тайваню, урядом Сінгапуру, Канади, Великої Британії та інших країн.

Але тепер він не має любові до Росії, оскільки країна продовжує вторгнення в Україну, «вбиваючи людей і руйнуючи міста».

Раніше Бутерін жорстко відповів на твіт кремлівської пропагандистки Маргарити Сімоньян, головного редактора Russia Today, яка заявила, що всі, кому зараз соромно почуватися росіянами, насправді не є росіянами.

У відповідь на цю заяву Бутерін послав її у відомому напрямку російського корабля.

Twitter
Фото: Twitter

На початку квітня 2022 року засновник Ethereum пожертвував 1500 монет ETH двом українським благодійним фондам.

За актуальним курсом це було близько $5 млн.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X