Виробник процесорів Qualcomm звільняє півтори тисячі робітників

20 квітня 2018, 08:05
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Qualcomm Inc. почала скорочувати близько 1500 робочих місць в Каліфорнії для виконання зобов'язань перед інвесторами про скорочення витрат на $1 мільярд.

Звільнення в Каліфорнії складатимуть більшу частину скорочень в компанії, хоча деякі позиції будуть скорочені в інших регіонах, повідомляє агентство Bloomberg.

Компанія Qualcomm підтвердила, що скорочує свою штатну і тимчасову робочу силу, проте не вказала чисельність звільнених і підрозділи, в яких вони працювали.

Відео дня

"Ми прийшли до висновку, що скорочення робочої сили необхідно для підтримки довгострокового зростання і успіху, що в кінцевому підсумку принесе користь всім зацікавленим сторонам", - йдеться в заяві Qualcomm. Компанія підкреслила, що буде пропонувати виплати вихідної допомоги постраждалим.

Ще в січні нинішнього року на зборах акціонерів керівництво компанії пообіцяло інвесторам скоротити витрати на виробництво на суму $1 мільярд, щоб збільшити власний прибуток. Це повинно було допомогти компанії протистояти агресивному поглинання з боку Broadcom. Однак, адміністрація Трампа заборонила угоду на тій підставі, що вона буде представляти загрозу національній безпеці.

Це не перший раз, коли Qualcomm скорочує робочі місця. У 2015 році, після тиску з боку інвестора, виробник процесорів оголосив про реструктуризацію, яка привела до тисяч звільнень. Зараз в компанії працюють приблизно 34 тисячі чоловік.

Точне число звільнених буде названо в наступні кілька днів, коли Qualcomm подасть так звані WARN-повідомлення або повідомлення про коригування робочої сили для Каліфорнії. Компанії зобов'язані подавати таку заявку, коли вони звільняють 50 або більше співробітників протягом 30-денного періоду.

Підписуйтесь на Новое Время в Telegram, Telegram Поглядів та Viber.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X