Не домовилися. Виробництво iPhone на заводах в Індії обернулося невдачею

13 серпня 2019, 11:02

Індійська виробнича лінія Foxconn для iPhone буде робити тільки 1 млн пристроїв на рік, чого не вистачить для експорту гаджетів з країни.

Лінія Foxconn для iPhone в Індії була офіційно запущена в серпні. На жаль, з'ясувалося, що вона буде обслуговувати тільки місцевий індійський ринок, пише GizmoChina .

Спочатку Apple сподівалася, що індійська виробнича лінія iPhone від Foxconn зможе враховувати як експортні ринки, так і попит на внутрішньому ринку Індії. Щоб домогтися цього, Foxconn активно домовлявся про експортні пільгові тарифи з урядом Індії. Однак, чиновники відмовилися надавати пільги.

Відео дня

За словами компанії, експортні тарифи були сприятливими, але жвава торгова війна між Китаєм і США, на жаль, викликала проблеми. Таким чином, Apple і Foxconn вирішили продовжити виробництво в Індії, але спочатку постачати смартфони тільки на внутрішній ринок.

Компанія Apple обіцяє продовжити переговори про більш вигідні ставки, але до тих пір компанія обмежує виробництво до 1 млн одиниць на рік.

Галузеві джерела відзначили, що нинішня виробнича лінія Foxconn для смартфонів в Індії була побудована для пристроїв Android, при цьому основна увага приділяється пристроям Xiaomi. Підраховано, що виробництво цих пристроїв може досягати більше 3 мільйонів одиниць, що набагато більше, ніж річний обсяг продажів Apple.

Деякі інсайдери стверджують, що це пов'язано з тим, що iPhone вимагають більш високої точності складання, що призводить до збільшення часу виробництва.

Додамо, компанія Foxconn, яка вже виробляє телефони для Xiaomi в Індії, інвестувала 25 млрд індійських рупій ($ 356 мільйонів) в розширення заводу, включаючи інвестиції в виробництво iPhone.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X