Виклик прийнято. "Невразливий" криптогаманець від Джона МакАфі вдалося зламати

3 серпня 2018, 09:54

Криптовалютний гаманець Bitfi, розроблений командою творця популярного антивіруса Джона МакАфі вдалося легко зламати.

Це сталося через тиждень після того, як МакАфі пообіцяв $100 тисяч за злам його пристрою, пише The Next Web.

Голландський дослідник з безпеки, відомий як OverSoft, стверджує, що має кореневої доступ до нібито невразливого гаманцю МакАфі. У своєму блозі дослідник сказав: "У нас є root-доступ, доступ до прошивки, а також ми можемо підтвердити, що благополучно підключилися до панелі управління BitFi".

Відео дня

За запевненнями OverSoft і його колег, гаманець Bitfi не відрізняється від будь-якого іншого рішення для зберігання криптовалюти в мережі, оскільки його безпека зводиться до здатності передавати приватні ключі і seed-фрази.

Представники BitFi не відразу відреагували, але їх твіт, схоже, підтверджує порушення безпеки. Проте, BitFi не підтвердив, що OverSoft - або будь-хто інший - фактично порушив систему.

"Дорогі друзі, ми оголошуємо другу нагороду, щоб допомогти нам впоратися з потенційними слабкостями безпеки пристрою Bitfi. Ми будемо дуже вдячні за допомогу спільноти, нам потрібна допомога", - написав виконавчий директор Bitfi Даніель Кесін.

Сам Джон МакАфі стверджує, що отримання доступу root не є зломом. Однак, за класичним визначенням, злом все ж стався: OverSoft отримав доступ до каталогу кореневих папок, тобто він може запускати різні програми і змінювати програмне забезпечення гаманця.

У той же час, сам Макафі пояснює, що зламати апаратний гаманець - це значить отримати доступ до наявних на ньому криптовалютних активів: "Коли я говорю, що гаманець неможливо зламати, я маю на увазі, що ви не можете забрати гроші".

Нагадаємо, що 27 липня 2018 Джон Макафі запропонував $100 тис. користувачам, які зможуть зламати пристрій, розроблений під його керівництвом.

Раніше НВ повідомляло, що Джон Макафі обіцяв випустити власну форму валюти McAfee Redemption Unit. Передбачається, що це буде фізична (фіатна) валюта, яка буде підтримуватися криптовалютою. У своєму блозі підприємець показав, зокрема, прототипи майбутніх банкнот.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X