Війни рітейлу. Ebay подав до суду на Amazon за крадіжку клієнтів

18 жовтня 2018, 17:58

Інтернет-аукціон Ebay подав до суду на найбільший онлайн-магазин Amazon за використання їхньої клієнтської бази даних.

Згідно eBay, представники Amazon з 50 країн, враховуючи США, Велику Британію, Італію, Австралію і Сінгапур, використовували їхню систему приватних повідомлень, щоб переконати сотні професійних продавців змінити платформу торгівлі, пише Engadget.

Відео дня

У eBay також заявляють, що Amazon координував ці дії прямо зі своїх штаб-квартир, оскільки багато акаунтів були створені з їхніх IP-адрес.

Через внутрішню систему eBay співробітники Amazon нібито розсилали повідомлення продавцям і переманювали їх на свою сторону.

"Протягом багатьох років, без відома eBay, Amazon брала участь в систематичних скоординованих зусиллях з проникнення і використання власної системи eBay M2M, щоб переманити найкращих продавців eBay в Amazon. Ця схема вражаюча - у ній брали участь багато представників Amazon, націлених на сотні продавців eBay, і вона охоплює кілька країн за кордоном та багато штатів у США", - вказали представники eBay в офіційному позові у каліфорнійському місті Санта-Клара.

Нагадаємо, eBay і Amazon є конкурентами, та, попри величезні обсяги продажів Amazon, у eBay залишається значна частка продавців третьої сторони.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X