Відкрий господареві! Volkswagen дозволить користувачам Apple розблокувати свої автомобілі за допомогою Siri

13 листопада 2018, 16:11

Volkswagen поглиблює своє партнерство з Apple і користувачі iOS тепер можуть використовувати Siri для блокування і розблокування свого автомобіля.

Крім того, додаток VW Car-Net може служити для перевірки пробігу і включення аварійних сигналів, пише The Verge.

Виробник навів перелік функцій, якими можна управляти зі смартфона за допомогою функції Siri Shortcuts, що з'явилася в iOS 12. Для цього досить встановити фірмове iOS-додаток VW Car-Net.

Відео дня

Власники VW можуть використовувати Siri для запуску і зупинки сеансу зарядки свого електричного автомобіля або включення обігрівача. Вони також можуть встановлювати певну температуру і визначати місцезнаходження свого автомобіля. Серед інших функцій - можливість включити звуковий сигнал.

Додаток Cart-Net не є безкоштовним для всіх власників VW. Програма поширюється по щомісячної передплати вартістю $11. Щоб почати користуватися функціями Siri для автомобілів Volkswagen, потрібно встановити додаток, зареєструватися в сервісі і вибрати свою модель зі списку.

Тим часом Amazon також працює над тим, щоб інтегрувати свого помічника Alexa в автомобілі, в тому числі з майбутнім випуском Echo Auto. Компанія також безпосередньо співпрацює з автовиробниками, такими як Ford, для установки асистента в автомобілях. Apple повинна наздоганяти конкурентів на цьому ринку, тому таке рішення для Siri є важливим для цього завдання.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X