Відклали. Apple повністю перейде на дисплеї OLED в 2020 році

23 січня 2019, 09:06

Згідно з джерелами в галузі, компанія Apple може відмовитися від РК-дисплеїв лише в наступному році.

Таким чином, модель iPhone XR 2019 не отримає екран OLED, пише TechCrunch.

Раніше повідомлялося, що компанія зможе повністю перейти на екрани OLED в iPhone в поточному календарному році, але японський постачальник зазначає, що продовжить виконувати замовлення Apple на рідкокристалічні дисплеї.

Відео дня

Компанія Japan Display зараз шукає інвестора, який дозволить їй протягом року переключитися на виробництво екранів OLED, але в цьому році компанія все ще буде поставляти Apple РК-екрани.

Згідно з недавнім звітом Wall Street Journal, iPhone XR 2019 збереже РК-дисплей, але отримає подвійну камеру і більш швидкий LTE.

У той же час, технологія OLED дозволяє робити екрани тоншими, довільної форми і навіть гнучкими. Розмір пікселя на таких екранах потенційно може бути значно менше, ніж в разі застосування LCD.

Продажі моделі XR 2018 року, судячи з усього, не дуже високі. Компанія Apple применшує важливість поганих продажів, відзначаючи, що дешевший телефон XR став "найпопулярнішим iPhone" з моменту старту продажів в жовтні. Але продажу iPhone явно падають - це явище, яке зазвичай не характерно для Apple.

Очікується, що дизайн смартфонів iPhone 2020 року серйозно відрізнятися від нинішніх моделей. Також повідомляється, що 2020 рік буде роком переходу на iPhone 5G.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X