Великий секрет. Apple вирішила приховувати від світу реальні продажі iPhone

2 листопада 2018, 15:24

Представники Apple повідомили, що в перспективі більше не буде повідомляти дані про кількість проданих пристроїв.

Нові правила компанії почнуть діяти з 4 кварталу 2018 року, пише The Next Web.

"Починаючи з грудневого кварталу, ми більше не будемо надавати дані продажів підрозділу для iPhone, iPad і Mac. Як ми неодноразово заявляли, наша мета - зробити відмінні продукти і послуги, які збагачують життя людей, а також забезпечують безпрецедентний досвід роботи з клієнтами, щоб наші користувачі були дуже задоволені", - сказав фінансовий директор компанії Лука Маестрі.

Відео дня

Згідно зі звітом за третій квартал 2018 року, компанії вдалося продати 46,9 млн одиниць смартфонів за аналізований період, це лише трохи більше, ніж 46,7 млн ​​роком раніше. Зате обсяг отриманих доходів від цієї діяльності зріс за минулий рік на 29%, з $28,8 млрд до $37,2 млрд. Продажі iPad зросли до 10,3 млн проти 9,6 млн у минулому році. Продажі комп'ютерів впали на 2%, знизившись з 5,3 мільйона до 5,2 мільйона одиниць.

"Якщо ви подивитеся на наш дохід, з огляду на останні три роки, якщо ви подивитеся на наш чистий дохід протягом останніх трьох років, якщо ви подивитеся на нашу ціну акцій, то немає ніякої кореляції з кількістю гаджетів, які ми продали в будь-який з даних періодів ", - зазначив Маестрі.

Судячи з усього, компанія хоче підкреслити той факт, що до тих пір, поки доходи ростуть, неважливо, скільки одиниць вони продали. Тепер доведеться покладатися на цифри аналітиків, щоб вгадати, скільки iPhone досягло кінцевих споживачів.

Раніше компанія вже приховувала кількість проданих Apple Watch і AirPods, вписуючи їх у категорію "Інші продукти", але для головних категорій товарів, смартфонів, планшетів і комп'ютерів таке буде зроблено вперше.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X