Великий брат. Працівники Twitter можуть читати листування користувачів сервісу

16 січня 2018, 14:22
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Деякі працівники сервісу Twitter отримують гроші за перегляд особистих повідомлень користувачів сервісу

Представники сайту запевняють, що такий доступ має "обмежена кількість працівників", повідомляє TechCrunch.

У заяві представник Twitter сказав "Ми не відстежуємо приватні повідомлення активно. Обмежена кількість працівників має доступ до такої інформації, для законних цілей, і ми використовуємо суворі протоколи доступу для цих працівників".

Відео дня

Виступити з подібною заявою сервіс був змушений після того, як організація Project Veritas випустила ролик про можливості працівників Twitter.

У цьому ролику фахівець з мережевої безпеки Twitter Клей Хейнс розповіла на приховану камеру, що існують спеціальні коди доступу до особистих повідомлень кожного користувача та кілька сотень працівників отримують гроші за їх перегляд. Видалення листування не допоможе, тому що воно вже збережене на серверах.

Twitter офіційно відреагував на цей ролик, повідомивши, зокрема, що "реагує тільки на судові запити, і не ділиться будь-якою інформацією про користувачів із правоохоронними органами без такого прохання".

Як зазначила у ролику Клей Хейнс, зібрана інформація вивчається і аналізується для того, щоб скласти віртуальні профілі користувача. З їх допомогою з'ясовується, яка реклама буде привабливою для окремих категорій користувачів.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X