Вбити Facebook. Навіщо Twitter готує новий дизайн і що з цього вийде

10 січня 2019, 13:00

Соцмережа мікроблогінгу Twitter отримає новий дизайн і додаткові функції. Тепер там стане зручніше вести переписку і структурувати твіти за темами.

Свого часу, Instagram стартував просто як додаток для обміну фотографіями. Після переходу у власність Facebook і значних доопрацювань, Instagram став повноцінною соцмережею і надав користувачами безліч функцій.

Відео дня

Подібне відбувається і з Twitter: починаючи з невеликих записів у профілі, тепер там можна вести особисте листування, створювати прямі трансляції, інтегрувати інші соцмережі та багато іншого.

Днями стало відомо, що Twitter готує редизайн, який обіцяє користувачам ще більше функцій і можливостей. Як передає The Verge, найближчими тижнями соцмережа почне тестувати нові способи відображення твітів.

Бета-програма, яку можуть випробувати користувачі Twitter, що подали заявку на участь, включає тестування спеціальних плашок у діалогах, зміни кольору повідомлення, в залежності від того, підписані ви на людину чи просто відповідаєте її твіт.

В майбутньому, Twitter планує додати і онлайн-статус користувачів, який можна буде включати опціонально.

Однією з головних функціональних змін стануть так звані "твіти-криголами", що призначені для початку обговорення певної теми. Користувачі зможу прикріплювати до своїх твітів виділений тег, щоб інші учасники бесіди розуміли, про що йде мова.

"Ця нова функція повинна поліпшити здорові обговорення в додатку, до яких прагне компанія. Twitter хоче припинити цькування і злісний контент. Ідея полягає в тому, щоб заохочувати і виділяти більше позитивних розмов", - пише The Verge.

Хоча, пізніше стало відомо, що твіти-криголами будуть тестувати згодом, а спершу компанія спробує запровадити новий спосіб відображення записів користувачів. Так що, коли Twitter кардинально змінить вигляд і забере ще більше аудиторії Facebook - невідомо.

Нагадаємо, пару місяців тому, популярний відеохостинг YouTube додав функцію мініплеєра, яка дозволяє відтворювати відео і серфити по веб-сайту одночасно.

Така можливість вже кілька років була доступна для мобільних додатків YouTube, і користувачі довгий час чекали її запуску для браузера.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X