В Україні з'явиться перший Bitcoin-гаманець вітчизняної розробки

11 грудня 2017, 18:09
Компанія Фінтех Платформа оголосила про фінальний етап розробки першого українського біткоін гаманця з функціями банкінгу

Українська компанія Фінтех Платформа в січні 2018 року запустить перший біткоін гаманець з функціями банкінгу PrivatСoins. Про це повідомила прес-служба компанії.

Розробники описали новий сервіс як простий, безпечний і легальний спосіб купувати і продавати біткоіни за допомогою веб та мобільного застосунку. Команда проекту пообіцяла забезпечити високий рівень безпеки і позиціонує свій продукт для масової аудиторії. Мінімальна сума покупки складе 100 грн., а оплатити можна буде картою Visa або Mastercard.

Відео дня

Реліз бета-версії призначений на січень 2018 року. Протестувати гаманець зможуть перші 2 тис. користувачів.

Після тестування бета версії гаманця компанія внесе побажання аудиторії і відкриє додаток на всіх платформах, для широкої аудиторії. Планується, що навесні спектр банківських продуктів розшириться: з'явиться кредитування і оплата біткоінами в кафе, барах і ресторанах.

Керуючий партнер LegalBlockBit Сергій Калінін заявив, що "намір хороший, продукт потрібний, але як він позиціонується в правовому полі" - поки що незрозуміло. За його словами, з повідомлення компанії Фінтех Платформа поки неясно, що саме клієнт майбутнього сервісу зможе купити за свої гроші. Крім того, залишається відкритим питання, скільки і які саме криптовалюти можна буде обміняти.

На думку керуючого партнера Blockchain Lab Станіслава Под'ячева, вже зараз необхідно розділяти призначення і можливості застосування різних технологій і криптовалют. І при цьому варто враховувати, що "blockchain рано чи пізно займе практично всі сфери життя". Він зазначив, що після свого стрімкого злету Bitcoin, наприклад, зовсім не годиться для мікроплатежів через високу комісію.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X