У роумінгу та без інтернету. Кращі офлайн-словники для смартфона, які допоможуть зрозуміти світ

27 квітня 2019, 18:02

НВ зібрало кращі мобільні додатки-словники, які працюють без інтернету.

У поїздках часто трапляється, що потрібно згадати іноземне слово або швидко перевести значення фрази, а інтернету немає, він дорогий або дуже поганий. Ми зібрали кілька офлайн словників, які на відмінно впораються з цим завданням.

Відео дня

Google Translate

скріншот
Фото: скріншот

Перекладач від Google, який працює онлайн і офлайн. У ньому немає реклами і платних функцій. В додаток можна завантажити більше трьох десятків мов, це і популярні англійська, німецька, іспанська, і менш поширені, наприклад, креольська або мальтійська. Один мовний пакет займає близько 40 Мб.

На додачу Google Translate вміє проговорювати слова, що вкрай корисно, коли ви хочете завчити кілька фраз і вміти їх правильно вимовляти.

З мінусів можна виділити те, що він недостатньо добре переводить речення з фразовими дієсловами або ідіомами.

Є версії для Android і iOS

Context Reverso

скріншот
Фото: скріншот

Як ви здогадалися за назвою, цей словник знаходить переклад фраз і показує кілька варіантів їх використання в контексті.

Незважаючи на те, що з довгими реченнями Context Reverso не працює, але з оборотами, ідіомами і фразовими дієсловами він справляється на відмінно.

Офлайн доступно 10 мов.

Є версії для Android та iOS

Oxford Dictionary of English

скріншот
Фото: скріншот

Класичний окфордскій словник англійської мови. У його базі більше 350 тисяч слів і ця кількість постійно зростає.

У ньому є інтерактивний переклад за допомогою камери, її потрібно навести на слово і переклад тут же з'явиться на дисплеї.

Версія для Android

Translate All Language

А цей додаток робить крок ще далі в майбутнє і тепер за допомогою його можна спілкуватися з іноземцями в режимі реального часу. Він розпізнає мову співрозмовника і переводить її на зрозумілу вам. Здається, що він взагалі стирає всі мовні кордони.

Звичайно не варто сильно спокушатися, це все таки машинний переклад, але все ж працює він ефектно.

До того ж до голосового перекладу, ви отримаєте фотоперекладача, який перекладає текст вього на що ви наведете камеру, а також тлумачний словник на більше ніж 100 мов.

Версія для Android

Показати ще новини
Радіо НВ
X