В роботі месенджера Slack стався глобальний збій

11 вересня 2018, 11:15

11 вересня після 10 години за Києвом користувачі користувачі Slack по всій Європі зіткнулися з різними проблемами при завантаженні месенджера.

Це не перше порушення роботи корпороатівного месенджера в вересні, але неполадки 6 і 7 числа були куди менш масштабними, повідомляється на профільному сайті DownDetector.

В першу чергу, проблеми торкнулися жителів Нідерландів, Німеччини та Польщі, але повідомлення про неполадки приходять і зі Швеції, Франції, Фінляндії, Норвегії, Білорусі та України.

Відео дня

Приблизно 45% користувачів з тих, які повідомили про проблеми, кажуть, що взагалі не можуть "достукатися" до серверів месенджера. Приблизно 25% не можуть увійти в мобільну версію месенджера. Решта 30% відзначають, що Slack працює тільки в мобільній версії, але не працює на настільних комп'ютерах.

При цьому, наприклад, в Польщі у більшості користувачів не працюють обидві версії: "виглядає так, як ніби вся система лягла", відзначають користувачі мессенджера.

Додаток для бізнес-комунікації Slack має 3 млн платних користувачів і 8 млн щоденних активних відвідувачів. Експерти передрікають, що найближчим часом вартість компанії може вирости до $7 млрд і Slack почне продавати свої акції.

Запущений всього кілька років тому, Slack є одним з найбільш популярних рішень для спілкування, передачі і зберігання інформації в різних професійних колах.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X