В ім'я Господа. Папа Римський запустив додаток для смартфонів

21 січня 2019, 11:09

Папа Римський Франциск з планшетом в руках оголосив про запуск сайту і додатків для молитов.

Новий мультиплатформений сервіс отримав назву "Click To Pray" (Натисни і молися), повідомляє Daily Beast .

Анонс нової платформи збігається із Всесвітнім днем ​​молоді 2019 року, який стартує в Панамі 22 січня. Новий додаток є частиною Всесвітньої молитовної мережі Папи, яка має спеціальну вертикаль для дітей - Євхаристійний молодіжний рух або EYM.

Відео дня

Сервіс, який доступний іспанською, англійською, італійською, французькою, португальською та німецькою мовами складається з трьох розділів - Молися з Папою, Молитва дня і Молись в мережі.

Ресурс Click To Pray доступний у вигляді сайту, в соціальних мережах, а також мобільних додатках для iOS і Android. Сервіс відправляє користувачам повідомлення три рази на день, щоб нагадати про час для молитви.

Франциск зазначив: "Закликаю вас, особливо молодь, завантажити додаток і продовжувати молитися зі мною за мир і благополуччя. Інтернет і соціальні мережі представляють величезний ресурс, даючи можливість спілкуватися, розділяти проекти та ідеї".

Раніше НВ повідомляло, що Папа Римський Франциск визнав смертну кару неприйнятною за будь-яких обставин . Відповідний пункт внесено до катехізис Римсько-католицької церкви, тепер це її офіційна позиція. У катехізисі прописали слова понтифіка про те, що смертна кара є неприйнятною, так як ущемляє недоторканність і гідність людини.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X