Телебачення в смартфоні. Українське ТБ з будь-якої точки світу. Кращі мобільні додатки для перегляду ТБ-каналів

8 вересня 2018, 18:02

Для того, щоб подивитися прямий ефір улюбленого шоу, футбол, або новини не обов'язково мати телевізор. Ми зібрали кращі мобільні додатки для перегляду українських та зарубіжних ТВ-каналів на смартфоні або планшеті.

З цими додатками не потрібно ритися в Google в пошуках прямої трансляції улюбленого каналу. Суспільно-політичні, спортивні, дитячі, наукові, розважальні, з фільмами і музикою - тут зібрані канали та передачі на будь-який смак.

Відео дня

Youtv

Додаток з 62 безкоштовними українськими телеканалами. У ньому зручний плавний дизайн, навпроти кожного каналу написано назву шоу, яке зараз йде, а також зазначено програму передач.

Щоб нічого не пропустити, на головному екрані вгорі закріплена "карусель" з банерами, на яких показуються найцікавіші шоу, які почнуться протягом години.

У Youtv є платні пакети Спорт (30 грн/міс), Кіно (47 грн/міс), Розваги (52 грн/міс) і Максимальний, що включає всі пакети за 105 грн/міс.

Sweet.tv

Додаток з 193 ТВ-каналами і бібліотекою з 10 тисяч фільмів. У Sweet.tv можна "серфити" за програмою і переглядати передачі, які вже були в ефірі.

Фільми в каталозі можна сортувати за жанрами, а пошук знаходить всі збіги в назвах фільмів і передач.

Для того, щоб почати користуватися додатком, потрібно залогінитися в ньому за допомогою номера мобільного телефону. Максимальний тарифний план коштує 169 грн/міс.

Телебачення України

Безкоштовний додаток з популярними українськими національними і регіональними телеканалами. У нього простий інтерфейс - тільки список каналів і можливість додати їх в обране. Нічого зайвого. Для того, щоб запустити програму не потрібна реєстрація, і вона не вимагає дозволів, окрім доступу до інтернету.

Megogo

Популярний онлайн-кінотеатр з можливістю перегляду більш ніж 200 українських і зарубіжних телеканалів, в тому числі спортивних і навіть киберспортівних, а також ексклюзивні записи концертів українських музикантів в рамках проекту Megogo live.

Підписка на пакет українські + спортивні телеканали коштує 97 грн/міс. Подивитися топові серіали HBO, наприклад, Гру престолів або Гострі предмети, можна тільки з максимальною підпискою (197 грн/міс)

Oll

Найближчий конкурент Megogo. Крім телеканалів, кіно і серіалів в ньому є радіостанції та вкладка з результатами минулих та розкладом майбутніх футбольних матчів.

Будь-який контент і канали можна додавати у вибране, щоб не втратити їх і мати до них швидкий доступ. Місяць преміум підписки, яка включає топові спортивні канали, а також канали Fox, Sony, TV1000, Nickelodeon і National Geographyc коштує 189 гривень.

Показати ще новини
Радіо НВ
X