У США поліція намагалася використовувати відбиток небіжчика, щоб розблокувати його телефон

23 квітня 2018, 13:54

Поліцейські штату Флорида спробували розблокувати смартфон убитого Лайнуса Філліпа його ж відбитком пальця.

Інцидент стався в похоронному бюро міста Кліруотер. Розблокувати телефон таким чином не вийшло, пише The Verge.

Лайнус Філліп був убитий в кінці березня офіцерами Метью Штайнером і Прентісом Еблесом після того, як вони витягли його з автомобіля. Лайнуса вбили, коли двоє офіцерів спробували заарештувати його за запах марихуани в машині, а він спробував втекти.

Відео дня

Незабаром після смерті Філіпа детективи Ларгоса вирушили в похоронне бюром в Сільванському абатстві в Кліруотер, штат Флорида, де було тіло. Вони спробували і не змогли розблокувати його телефон.

Вікторія Армстронг, наречена Філліпа, розповіла журналістам, що вважає поведінку поліції "неповажною і протизаконною". Дівчина була в похоронному бюро незадовго до того, коли поліцейські спробували розблокувати смартфон, приклавши руку трупа до датчика відбитків пальців.

Представник поліції заявив, що детективам не потрібен був ордер на обшук, оскільки конституційний захист від обшуків не поширюється на померлих. Подібна оцінка підтримана кількома юристами, які заявили, що це було "огидно", але законно.

Раніше НВ повідомляло, що поліція в Уельсі змогла заарештувати і засудити торговця наркотиками, ідентифікувавши його за відбитком пальця на фотографії, опублікованій в WhatsApp. На знімку була зображена руку людини, яка тримала на долоні таблетки екстазі.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X