Мобільна революція. Ілон Маск домовився про підключення супутникового інтернету Starlink до мережі найбільшого стільникового оператора США

26 серпня, 09:08
У США стільниковий зв’язок підключать до супутника (Фото:GostonMoris/Depositphotos)

У США стільниковий зв’язок підключать до супутника (Фото:GostonMoris/Depositphotos)

Про плани співпраці з компанією мобільного зв’язку T-Mobile US Inc. ( TMUS) Ілон Маск повідомив у четвер.

Рішення працюватиме в тих регіонах США, де поки що немає сталого зв'язку. Воно може замінити класичні вежі, а отже, заощадить TMUS кошти на будівництво.

Підключення безпосередньо до супутника допоможе налагодити зв'язок із віддаленими територіями, що важливо у критичних ситуаціях.

Відео дня

Повідомляється, що повністю переходити на супутникове підключення мобільний оператор не планує, обидва рішення функціонуватимуть одночасно.

З'єднання відбудеться після того, як буде запущено наступне покоління супутників. Останні матимуть більші, ніж у попередників, антени.

Жодних незручностей користувачам це не принесе. «Важливо те, що вам не потрібно буде купувати новий телефон, – каже Маск. — Телефон, який ви маєте зараз, працюватиме».

Нещодавно стало відомо, що компанія Ілона Маска знизила ціни на супутниковий інтернет від Starlink у низці країн. Для України знижка становила близько 40%.

На таке рішення вона пішла у відповідь на кон'юнктуру місцевого ринку.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X