Депутати Держдуми масово відмовляються від iPhone і Samsung, та переходять на російські смартфони. Але є одна проблема

2 березня, 19:11
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Імпортозаміщення iPhone «по-російськи» (Фото:REUTERS/Stephen Lam/File Photo)

Імпортозаміщення iPhone «по-російськи» (Фото:REUTERS/Stephen Lam/File Photo)

Депутатка Держдуми Марія Бутіна розповіла про нібито «дуже велику кількість бажаючих» придбати російський телефон AYYA T1. Проте виробники процесора цього смартфона перестали постачати продукцію до Росії 27 лютого через санкції.

Бутіна запевняє, що всі її колеги вже «готові до імпортозаміщення» Samsung та iPhone. Сама вона відмовилася використовувати iPhone і тепер клацатиме російський AYYA T1.

« Мені щойно дзвонив колега Бурлаков. Він також хоче придбати. У мене вже багато реакцій від друзів. Думаю, від колег теж зараз піде. Тільки сьогодні ви стали свідками першого дотику депутата з телефоном AYYA T1 – вітчизняним смартфоном. Але в мене вже дуже багато пишуть охочих цей телефон придбати», — каже депутатка Держдуми.

Відео дня

Проте з російським смартфоном та його постачаннями скоро теж виникнуть проблеми — річ у тім, що AYYA T1 працює на процесорі Helio P70 розробки MediaTek. Ця компанія розташована в Тайвані,

Проблема в тому, що ці смартфони оснащуються процесорами Helio P70, яку виробляє TSMC — тайванська компанія, яка перестала постачати свою продукцію до Росії 27 лютого після санкцій.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X