У Південній Кореї будуть примусово відключати комп'ютери чиновникам

26 березня 2018, 10:11

Влада корейської столиці Сеула вирішило боротися з "культурою понаднормової роботи", примусово відключаючи комп'ютери чиновників в п'ятницю ввечері.

Протягом наступних трьох місяців, починаючи з 30 березня, столичний уряд має намір примусово відключати комп'ютери в держструктурах о 19:30 в другу і четверту п'ятницю місяця, пише The Verge.

Відео дня

Тридцятого березня робочі комп'ютери в Сеулі відключать о восьмій вечора, а вже в квітні це почнуть робити на півгодини раніше. На третій стадії експерименту, в травні, комп'ютери будуть відключатися о 19:00 щоп'ятниці.

У мерії Сеула заявили, що автоматичне відключення комп'ютерів торкнеться всіх співробітників. Винятки будуть зроблені тільки у разі особливих обставин. При цьому вже 67,1% держслужбовців попросили не включати їх в програму примусового відключення комп'ютерів.

За повідомленнями, урядові працівники в Кореї працюють 2738 годин на рік, порівняно з 1 763 годинами, які середній державний службовець працює в інших розвинених країнах. На початку березня парламент Південної Кореї схвалив скорочення робочого тижня в країні з 68 до 52 годин. Нововведення набуде чинності з липня 2018 року.

Раніше НВ повідомляло, що у вересні 2017 року фінансовий регулятор Південної Кореї заявив, що первинне розміщення криптомонет (ICO) є незаконним. Таке рішення, за словами чиновників, дозволить захистити споживачів від шахрайства.

Також в Комісії з фінансових послуг заявили про посилення контролю та припинення будь-якої незаконної торгівлі криптовалютами. Ймовірно також, що відомство планує позбутися анонімності під час здійснення криптовалютних операцій. Рішення про заборону ICO в якості інструменту зі збору коштів було ухвалено, оскільки уряд побоюється підвищення ризику фінансових афер.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X