Кінець епохи. У Нью-Йорку демонтували останній таксофон

24 травня, 17:48
Остання телефонна будка стане частиною музейної виставки (Фото:littleny/depositphotos)

Остання телефонна будка стане частиною музейної виставки (Фото:littleny/depositphotos)

Телефонні будки — один із символів Нью-Йорка, який втратив практичну цінність у зв’язку з поширенням мобільного зв’язку. Днями у місті сталася історична подія — останній таксофон прибрали.

Демонтаж таксофонів у місті розпочався у 2014 році з ініціативи мера Білла де Блазіо. Замінити їх вирішили на сервіс LinkNYC, що надає послуги заряджання смартфона, безкоштовного Wi-Fi та дзвінків.

Відео дня

До травня 2022 року в Нью-Йорку залишився лише один таксофон. Днями його теж вирішили демонтувати та перевезти до музею, зробивши частиною виставки про життя міста в докомп’ютерну епоху.

«Так само, як ми перейшли від коня та візка до автомобіля та від автомобіля до літака, цифрова еволюція пройшла шлях від телефонів-автоматів до високошвидкісних кіосків Wi-Fi, щоб задовольнити наші потреби у зв’язку», — заявив комісар Управління технологій та інновацій Нью-Йорк Метью Фрейзер.

Раніше НВ Техно писав про кризу технологій у Росії. Завдяки санкціям США та Євросоюзу Китай суттєво скоротив постачання обладнання до РФ.

Тим часом вчені зі США наблизилися до створення квантового комп’ютера, який вважається однією з найперспективніших ідей сучасності.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X