В месенджері WhatsApp з'явиться реклама

1 листопада 2018, 12:01

Віце-президент WhatsApp Кріс Деніелс підтвердив, що популярний додаток для обміну повідомленнями буде постити рекламні оголошення.

Реклама буде відображатися в розділі статусу, пише, The Next Web.

"Ми збираємося розміщувати оголошення в статусі. Це буде основний режим монетизації для компанії, а також можливість для бізнесу залучити людей до WhatsApp", - сказав віце-президент WhatsApp Кріс Деніелс.

Відео дня

Facebook давно планував монетизувати WhatsApp. Фактично, співзасновник месенджера Брайан Актон, який залишив компанію в 2012 році, сказав, що у Facebook, мабуть, були плани по впровадженню реклами, ще до того, як компанія завершила придбання месенджера.

Ті, хто використовував додаток досить довго, пам'ятають, що до придбання Facebook WhatsApp вимагав $1 на рік. У Facebook обговорювалися різні підходи до монетизації додатка. Вони, включали оновлення статусу, продаж аналітики або стягування плати після певної кількості повідомлень.

Коментарі Деніелса дозволяють зробити висновок, що компанія зупинилася на першому варіанті.

Поки неясно, коли з'являться оголошення в статусі. Деякі повідомлення стверджують, що вони вийдуть на початку наступного року. Утім, це всього лише питання часу.

Показати ще новини
Радіо NV
X