У користувачів з України та Німеччини виникли проблеми з доступом у Facebook

22 березня 2018, 10:15

22 березня користувачі соціальної мережі Facebook стикаються з різними проблемами під час завантаження сайту.

Насамперед, проблеми у жителів України та Німеччини, але повідомлення про неполадки приходять і з Греції, Молдови та Болгарії, повідомляється на профільному сайті DownDetector.

Відео дня

Приблизно половина користувачів з тих, які повідомили про проблеми, кажуть, що взагалі не можуть отримати доступ до сайту. У 35% відкривається тільки стартова сторінка, у решти - не завантажуються зображення.

"Одеса, Україна, сайт показує заголовки сторінок, але нічого не працює. На телефоні з'явилася сторінка входу, але не вдалося увійти", - зазначає український користувач Andi Rain на сайті DownDetector.

Коментатори на сайті DownDetector припустили, що їхні проблеми пов'язані з регіональним провайдером. У компанії Facebook поки не прокоментували причину неполадок.

Нагадаємо, що навколо соціальної мережі Facebook розгорівся найграндіозніший в її історії скандал. Через застосунок This is Your digital life, створений професором Кембриджського університету російського походження Олександром Коганом, було зібрано персональні дані 50 млн користувачів. Порушуючи правила Facebook, дані були передані третій стороні - компанії Cambridge Analytica, заснованої мільярдером Робертом Мерсером.

5 березня НВ повідомляло, що користувачі Telegram мали проблеми з підключенням до серверів, авторизацією та відправкою повідомлень. Найбільше скарг надходило з Італії, Голландії, Франції та Ірану.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X