У Instagram додали нову функцію для зйомки портретів

11 квітня 2018, 17:50

Розробники Instagram представили нову функцію Focus для зйомки якісних селфі, яка працює за аналогією з режимом "Портрет" на iPhone.

Focus доступний на моделях iPhone 6S і молодше, а також на деяких Android-пристроях, список яких не уточнюється, пише The Verge.

При відкритті камери піктограма Focus розташована поруч з суперзумом під кнопкою запису. Як пояснюють представники Instagram, режим Focus задіює "сегментацію фону і технологію розпізнавання обличчя", що дозволяє смартфону, у якого немає здвоєної камери, отримувати знімки з розмитим фоном.

Відео дня

"Як тільки в кадрі з'явиться обличчя, застосунок визначить його межі і злегка змаже все, що розташоване за об'єктом зйомки. Отримані портрети можна обробити стандартними інструментами Instagram", - запевняють розробники.

"Ви помітите, що людина залишається у фокусі, а фон м'яко розмивається. Просто натисніть, щоб зробити знімок або натисніть і утримуйте, щоб записати відео", - йдеться в заяві Instagram.

Журналісти додають, що на Android-пристроях нову функцію вже протестували на Samsung Galaxy S9 + і Google Pixel 2. Тобто, в список підтримуваних пристроїв повинні увійти нові моделі.

Також в Instagram для iOS з'явилися стікери-згадки "@mention", які створюють посилання на потрібного користувача. Вони доступні серед інших стікерів при зйомці фото і відео в Історіях.

Раніше НВ повідомляло, що користувачі Мережі помітили, що соціальна мережа Instagram вважає селфі з короткохвостими кенгуру (квоккі) жорстоким поводженням з тваринами. У квітні Instagram при переході за хештегом #quokkaselfie почав попереджати користувачів про те, що контент з таким хештегом може мати відношення до пропаганди шкідливого ставлення до тварин або природі.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X