Не заплутайтесь. У Google Chrome тестують дві нові функції для тих, у кого багато вкладок

17 червня 2021, 11:10

У браузері Google Chrome може з’явитися відразу дві нові функції, які покликані допомогти користувачам з великою кількістю відкритих вкладок.

У Google вирішили прийти на допомогу вкладкозалежним — користувачам, у яких відкрито велика кількість вкладок. Про майбутні можливі оновлення написало видання Android Police.

Відео дня

Користувач Reddit Leopeva64-2 виявив в Chrome Canary (версія браузера, в якій розробники тестують нововведення) функцію, яка додасть в меню історії групи вкладок. Ймовірно, користувач зможе самостійно їх редагувати та складати ці списки так, як йому зручно. Функція має допомогти користувачам, які закрили групу вкладок, легко відновлювати закриті сторінки як окремо, так і відразу всі (буде працювати за схожим принципом з "Відновити всі вкладки").

Також Leopeva64-2 виявив фіксацію сховища Chrome, згідно з якою Google планує зробити функцію закладки інтуїтивно більш зручною для користувачів. Якщо ви натиснете "Додати в закладки всі вкладки" під час користування різними групами, то браузер не буде зберігати всі вкладки окремо величезним списком. Замість цього Chrome збереже (або оновить) нові групи вкладок.

Поки що невідомо, коли саме розробники планують перенести ці функції в звичайну версію Google Chrome.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X