У Facebook заявили про можливий витік фото 6,8 млн користувачів

14 грудня 2018, 19:20

Через баг в API соціальної мережі Facebook фотографії 6,8 млн користувачів, приховані налаштуваннями приватності або неопубліковані, стали доступні розробникам сторонніх застосунків.

Про це йдеться в офіційному блозі технічного директора Facebook Томера Бара.

Згідно з повідомленням, помилка в API дозволила розробникам сторонніх застосунків отримати доступ до фотографій користувачів, в тому числі до завантажених в Facebook, але не опублікованих, а також до зображень в Facebook Marketplace і Stories. Facebook вважає, що через баг могли постраждати до 6,8 млн користувачів. Доступ до фото могли отримати до 1500 застосунків від 876 розробників.

Відео дня

"Ми виправили цю помилку, але через неї деякі сторонні застосунки могли отримати доступ до розширеної колекції фотографій, ніж передбачено, протягом 12 днів з 13 по 25 вересня 2018 року", - заявив головний розробник Facebook.

Раніше британські законодавці оприлюднили службову переписку Facebook, згідно з якою в 2015 році соціальна мережа надала обраним компаніям, таким як Netflix і Airbnb, привілейований доступ до даних користувачів.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X