У багатьох українських користувачів пропав доступ до Telegram

29 березня 2018, 12:12

29 березня після 11 години за Києвом користувачі користувачі Telegram зіткнулися з різними проблемами під час завантаження месенджера.

Насамперед проблеми торкнулися жителів України та Росії, але повідомлення про неполадки приходять і з Німеччини, Польщі, Ірану, Молдови та Італії, повідомляється на профільному сайті DownDetector.

Відео дня

Приблизно половина користувачів з тих, які повідомили про проблеми, кажуть, що взагалі не можуть "достукатися" до серверів месенджера. У 33% складності з відправкою повідомлень, ще 18% не можуть увійти в свій обліковий запис.

Коментатори на сайті DownDetector повідомляють про проблеми з доступом до месенджера в Дніпрі, Одесі, Києві, Харкові та інших містах. "Відчуття, що дуже поганий зв'язок в Україні", - зазначає користувач Vlad Vysotsky.

"Наші користувачі в Європі, на Близькому Сході і в країнах СНД відчувають проблеми при спробі з'єднання. Сподіваємося незабаром повернутися онлайн", - йдеться в повідомленні Telegram. Сервіс з'ясовує причини збою і сподівається усунути його незабаром.

5 березня НВ повідомляло, що користувачі Telegram мали проблеми з підключенням до серверів, авторизацією і відправкою повідомлень. Тоді найбільше скарг надходило з Італії, Голландії, Франції та Ірану.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X