Ілон мстить колишній? Twitter нишком змінив політику — тепер переслідувати представників ЛГБТ у ньому буде простіше

20 квітня, 21:45
Зміни сталися 8 квітня (Фото:photonsk/Depositphotos)

Зміни сталися 8 квітня (Фото:photonsk/Depositphotos)

Платформа прибрала з правил про протидію ненависті рядок про заборону на цілеспрямоване використання неправильного гендерного сприйняття та деднеймінгу.

Зміни у політиці платформи першим помітив Альянс геїв та лесбіянок проти дифамації (GLAAD) . Як з'ясувала організація, у розділі правил, який забороняє нападати на інших користувачів за допомогою «образ, кліше або іншого контенту, що повторюються, спрямованого на дегуманізацію, приниження або посилення негативних або шкідливих стереотипів щодо захищеної категорії», Twitter видалив рядок, який конкретно включає «цільове спотворення сприйняття статі та деднеймінг».

Відео дня

GLAAD акцентує на тому, що "компанія небезпечна як для користувачів, так і для рекламодавців".

"Соціальні мережі, які прагнуть підтримувати безпечне середовище для ЛГБТ-людей, повинні працювати над покращенням політики розпалювання ненависті, а не видаляти давно існуючу", - заявила президент і генеральний директор GLAAD Сара Кейт Елліс.

Згідно з аналізом Wayback Machine, зміни у Twitter відбулися 8 квітня — наступного дня після того, як соцмережа оголосила про оновлення політики.

Власник платформи Ілон Маск відомий своїм неприйняттям ЛГБТ. Ймовірно, це пов'язано зі складними стосунками з його трансгендерною дочкою Вівіан Дженною Вілсон, яка відмовилася від батька.

Або з колишньою Маска — співачкою Граймс, яка після розставання з мільярдером почала стосунки з трансгендерною жінкою Челсі Меннінг.

Показати ще новини
Радіо NV
X