Ні за що не здогадаєтеся, яке. Twitter запропонував рішення, яке допоможе обійти блокування в Росії

9 березня, 16:35
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Популярна соцмережа допоможе користувачам з Росії отримувати об'єктивну інформацію про вторгнення (Фото:twitter)

Популярна соцмережа допоможе користувачам з Росії отримувати об'єктивну інформацію про вторгнення (Фото:twitter)

Блокування і тотальна цензура в Росії призводять до того, що адекватна частина аудиторії не має можливості отримати об'єктивну і своєчасну інформацію.

Twitter вирішив боротися із цим. Він пропонує використовувати сервіс від Tor, який допоможе обійти заборону та навіть захиститися від стеження.

Платформа базується на версії Enterprise Onion Toolkit (EOTK), налаштованої для задоволення «Надзвичайних виробничих вимог» Twitter, за словами учасника Алека Маффета.

Відео дня

Це дозволить росіянам побачити правду і поділитися нею про вторгнення в Україну, незважаючи на спроби їхньої країни цензурувати соціальні програми, такі як Facebook і засоби комунікації, такі як Zello. І коли уряд президента Путіна заборонив засобам масової інформації висвітлювати війну в Україні будь-яким чином, крім бажаного правлячого режиму, Twitter може стати одним із небагатьох способів отримати доступ до об'єктивних повідомлень у Росії.

Звісно, це не єдине застосування. Додаток Tor також може допомогти жителям інших країн, які блокують Twitter, таких як Китай, Іран та Північна Корея. Це також буде актуально в інших місцях — Tor можна використовувати для публікації, не турбуючись про те, що інші можуть відслідковувати вашу онлайн-активність.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X