Twitter вирішив поховати сторонні клієнти для свого сервісу

17 травня 2018, 09:46

Після 16 серпня Twitter скасує ключову частину доступу сторонніх мобільних додатків до свого сервісу мікроблогів.

Зміни не зроблять сторонні додатки для Twitter марними, але вони серйозно погіршать їх роботу, пише The Verge.

Зміни, які вступають в силу з 16 серпня, роблять дві основні речі: по-перше, вони перешкоджають потоку нових твітів в додаток в режимі реального часу; і по-друге, вони запобігають і затримують деякі push-повідомлення. Нічого з цього не відключить мобільні додатки для Twitter, але вони можуть стати дуже дратівливими в залежності від того, як і де ви їх використовуєте.

Відео дня

Люк Клінкер, розробник клієнта Android Twitter Talon, сказав, що тільки від 2 до 3 відсотків його користувачів коли-небудь включали функцію автоматичного оновлення або те, що відомо як потокова передача для клієнтів Twitter, тому що ця функція розряджає батарею.

Крейг Хоккенберрі, старший інженер Iconfactory, який робить додаток Twitterrific, сказав, що це буде велика проблема в деяких сценаріях, наприклад, коли ви дивитеся або читаєте онлайн-трансляцію.

У той же час, співзасновник Tapbots Пол Хаддад, який стоїть за додатком Tweetbot, каже, що його застосунки вже налаштовані на автоматичну перевірку Twitter на наявність оновлень.

А ось Push-повідомлення можуть бути проблемою. На мобільному телефоні, судячи з усього, вони або зникнуть, або будуть сильно обмежені. "Це подразнюючу зміна, особливо тому, що тип людей, які скачують сторонні додатки Twitter, - це, ймовірно, тип людей, які люблять залишатися в Twitter", - відзначають експерти.

"Одна річ, про яку я турбуюся, полягає в тому, що Twitter не розуміє: багато людей, які використовують наші програми, є давніми користувачами, які дуже зацікавлені в сервісі. Ці люди не обслуговуються офіційним клієнтом і, ймовірно, знайдуть інший вихід для своїх потреб в соціальних мережах", - підкреслив розробник Крейг Хоккенберрі.

Зміни в API Twitter торкнуться всіх сторонніх клієнтів, включаючи Talon, Tweetbot, Tweetings, or Twitterrific. Всі вони платні, але з введенням нових тарифів розробникам доведеться вводити дорогі підписки.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X