Росіянам буде нелегко. Twitter починає боротьбу з фейками про війну в Україні

20 травня 2022, 15:21
У соціальній мережі планують боротися з дезінформацією (Фото:twitter)

У соціальній мережі планують боротися з дезінформацією (Фото:twitter)

Війна в Україні - основний інфопривід у світі. Соціальна мережа Twitter вирішила боротися із потоком дезінформації, помічаючи підозрілі пости.

Twitter планує приділити пріоритетну увагу маркуванню підозрілих твітів у акаунтів з широким охопленням, серед яких державні ЗМІ та облікові записи урядових установ.

Для перегляду подібних твітів користувачі повинні клікнути на попередження. Також стало відомо, що Twitter відключить можливість лайкати, ретвітити або ділитися таким контентом.

Відео дня

У числі модерованих будуть помилкові пости або твердження, що вводять в оману, про військові злочини і бойові дії, а також дезінформація про міжнародні відповіді.

Компанія заявила, що покладатиметься на кілька джерел, щоб визначити, які заяви можуть ввести користувача в оману. При цьому відомо, що коментарі та пости від першої особи не будуть піддаватися модерації.

Крім цих заходів, у соціальній мережі також будуть внесені зміни до алгоритмів пошуку.

Нова політика Twitter має на меті боротьбу з фейками, проте деякі ЗМІ вже зазначили, що вона йде врозріз із принципами безумовної свободи слова, які обстоює майбутній власник соцмережі Ілон Маск.

Американський мільярдер навіть повідомив про відновлення облікового запису Дональда Трампа, звинувативши попереднє керівництво соціальної мережі в тому, що його вирішення посилило політичні розбіжності в США.

Показати ще новини
Радіо NV
X