Творець популярного антивіруса пообіцяв $100 тис. кожному, хто отримає доступ до його нового криптогаманця

25 липня 2018, 17:08

Джон Макафі, засновник антивірусної компанії McAfee, заявив, що виплатить $100 тис тому, хто зможе зламати його "невразливий" гаманець Bitfi.

Правда, щоб поборотися за приз, потрібно заплатити $50, пише The Next Web.

Щоб спробувати зламати Bitfi, його потрібно спочатку купити, а також додатково заплатити $50, щоб завантажити в гаманець криптовалюти.

Відео дня

"Всім скептикам, які заявляють, що "ніщо не можна зробити невразливим для злому", і хто не вірить, що мій гаманець Bitfi - це справді перший незламуваний пристрій в світі... Даю нагороду 100 тисяч кожному, хто зможе його зламати. Нехай гроші кажуть, а базіки йдуть лісом", - заявив Макафі в своєму блозі.

Цікаво, що маркетингова команда Bitfi була змушена швидко реагувати на пост Макафі і публікувати офіційні правила розгриша коштів. Зокрема, учасникам необхідно надати суду докази того, що криптогаманець порожній. Ще одна вимога розробників - всі спроби злому повинні бути публічними.

"Ми твердо віримо в цінність щедрості. Ця програма бонусів не призначена для того, щоб допомогти Bitfi ідентифікувати уразливості безпеки, оскільки ми вже заявляємо, що наша безпека є абсолютною і що гаманець не можна зламати", - підкреслили розробники.

Журналісти відзначають, що цей спосіб тестування і залучення уваги не новий - в червні користувач отримав понад $120 000 за тиждень, відшукавши уразливості в мережі EOS.

Раніше НВ повідомляло, що Джон Макафі обіцяв випустити власну форму валюти McAfee Redemption Unit. Передбачається, що це буде фізична (фіатна) валюта, яка буде підтримуватися криптовалютою. У своєму блозі підприємець показав, зокрема, прототипи майбутніх банкнот.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X