Це не ми. Кремль спростовує причетність до кібератаки на Україну

25 травня 2018, 12:16

Офіційні особи РФ спростували заяву про те, що Росія планує кібератаку на українські державні органи та приватні компанії напередодні фіналу футбольного матчу Ліги чемпіонів у Києві.

Першими про цю атаку повідомили представники США в середу, а вже на наступний день представники Кремля поспішили зі спростуванням, повідомляє агентство Reuters.

"Росія не планувала хакерську атаку з використанням маршрутизаторів", - заявив прес-секретар Кремля Дмитро Пєсков журналістам на телефонній конференції, коли його запитали про це твердження.

Відео дня

Першоджерелом новини про кібератаку стала публікація в блозі Cisco Talos. Компанія повідомляє, що протягом кількох останніх місяців займалася дослідженням складного шкідливого ПО, якому дали назву VPNFilter. Однак останні відомості змусили розкрити інформацію до завершення дослідження, щоб у можливих жертв була можливість вжити заходів.

Шкідливе ПО схоже на BlackEnergy - вірус, який відповідав за численні широкомасштабні атаки в тому числі на енергосистему і державні органи України в 2015-2016 роках.

Детальніше про цю кібератаці читайте в нашому матеріалі.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X