Нова функція iOS 12 відправляє повідомлення "не тим" контактам

2 жовтня 2018, 10:44

Нова функція iOS 12 призначена для сортування повідомлень. Але новинка призводить до несподіваних наслідків для користувачів, які ділять свої Apple ID з родиною.

Користувачі на форумах повідомляють, що їх повідомлення, призначені тільки для однієї людини, відправляються, наприклад, як їх чоловікові, так і дитині або їх матері і сестри завдяки таким злиттям, пише Mashable.

Відео дня

Особливість була призначена для об'єднання чатів, які у вас були з тими користувачами пристроїв iOS, які мають кілька телефонних номерів та електронних адрес. Популярним прикладом є, наприклад, кілька чатів з другом з роботи на основі особистого телефонного номера і робочої електронної пошти.

Однак, повідомлення, що відправляються третім особам, цілком можуть бути катастрофою через плітки серед колег або, наприклад, через проблеми в сім'ї. У більшості випадків, якщо не у всіх, користувачі з подібною проблемою, схоже, знаходяться в безпосередніх сімейних відносинах.

Не схоже, що ми маємо справу з помилкою, але це наслідок того, що Apple не враховує, що її клієнти використовували нові функції ненавмисно. Передбачається, що у кожної людини є свій Apple ID і, теоретично, контакти, об'єднані Apple ID, повинні належати одній людині.

Судячи з багатьох випадків в спільнотах підтримки Apple, сім'ї, схоже, ділилися ідентифікаторами Apple, щоб робити покупки в App Store або стежити за діяльністю дітей. І хоча коментатори заявляють, що рішення проблеми полягає в тому, щоб просто налаштувати окремі ідентифікатори Apple для кожного члена сім'ї, але для тих, чиї чати вже об'єднані, це не працює.

Ще одна проблема з об'єднаними чатами полягає в тому, що, схоже, не існує способу вручну розділити контакти в Messenger, як тільки iOS 12 помилково їх об'єднує.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X